Genel 23 Ağustos 2016, 05:31
image

Admatic ile para kazanma

Kaliteli sitelere sahip Web site sahipleri Admatic ile adsense alternatifi reklam geliriniz olsun. Admatic ile para kazanma mümkündür. Splash reklam modeli ile hizmet hayatına giren firma kısa sürede kendini kanıtladı ve kaliteli siteler ile reklam ortaklığına girdi.

Adsense reklamları ile çakışmadan sitenize  splash Admatic reklamlarını ekleyebilirsiniz. Fiyatlandırma ise kullanıcıların yorumlarına göre splash reklam 1000 gösterim için 1.5 ilk 2 lira civarı kazandırıyor. Firma ülkemizde adsense alternatifi reklam ve en çok kazandıran reklam firması olarak nitelendiriliyor. Kaliteli hizmet sunduğu için ülkemizde ilk defa faaliyete girdiğinde minimum 15 bin Hitli siteleri kabul ediyordu ancak şuan minimum bin tekil hiti olan sitelerde kabul ediliyor. Kaliteli güvenilir ve kazandıran reklam firmaların tanıtımlarını daha sonraki yazılarımızda da yapacağız.

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. buse

    Kendi işinizin patronu olmak ister misiniz ? Canınız ne zaman isterse o zaman çalışın . Günde 2 saatinizi ayırarak ayda 3000-8000 lira kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu eğitim setiyle para kazanmak işte bu kadar kolay biz size balık vermiyoruz balık tutmayı öğretiyoruz .Bu işte önemli olan azim ve istek , ben bu işi yaparım diyorsanız sizde kazanmaya başlayın. Tıkla ve Gör .

    Cevapla

Yorum Yap