İnternetten para kazanma 28 Şubat 2015, 12:20
amazon para kazanmak

Amazon dan para kazanmak

Amazon dan para kazanmak

Dünyaca ünlü Amazon şirketi satış ortaklığı programı ve diğer seçenekleri ile ingilizce website sahipleri için önemli bir gelir kaynağıdır. Amazon dan para kazanmak için website sahibi olmanız gerekmez. Başlangıç seviyesinde ingilizceniz olması gerekir.

Amazon 3 çeşit para kazanma seçeneği sunar. Bunlar aşağıdaki gibidir.

1. Online alım satım yaparak para kazanmak. Acil satılık kategorisinden ucuza aldığınız ürünleri uzun vadede daha yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Bu yöntem için yurt dışında yaşamak gerekir. Belli bir sermaye ile bu işler yapılabilir.

2. Amazon satış ortaklığı sistemine katılarak para kazanılabilir. Sitelerinize reklam veya tanıtım yazıları ekleyerek amazon ürünlerinin satılmasından güzel komisyonlar kazanabilirsiniz. 1000 hitli websitesinden düzenli komisyon gelirleri elde edebilirsiniz.

3. Amazon kindle için e-book yazmak. Bu yöntem için vergi numarası gerekiyor. Amerika veya avrupa da yaşayan bir tanıdığınız üzerine kayıt olup onun hesabına para yatırmanız gerekiyor. Arkadaşınıza belli bir komisyon verdiğinizde para kazanabilirsiniz. Türkiye de belli bir miktar amazon kindle kullanıcıları mevcuttur. Bu kullanıcılar sizin yazdığınız türkçe kitapları alacaktır. yazdığınız e-kitapları ayrıca idefix ten satabilirsiniz.

 

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Yorum Yap