Para Kazanma 10 Temmuz 2016, 10:13
cicek-yetistiriciligi-yaparak-para-kazanma

Çiçek yetiştiriciliği ile para kazanma

Ek iş arayan ailesinin gelirlerinin yeterli olmadığını düşünenler sizlere ek iş fırsatlarını anlatıyoruz. Sizler ilgi alanına göre sitemizdeki ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Rekabetin olmadığı bir sektör olan çiçek yetiştiriciliği ile özel günlerde iş yapabilirsiniz. Ev hanımları için yaptığınız işten hem keyif alıp hem de uzun vadede çok iyi bir ek gelir fırsatı olabilir. Aile çevrenizin özel günlerinde düğünler cenazeler doğum günü, evlilik yıl dönümü ve diğer davetlerde çiçekler önemli bir ayrıntıdır. Çiçeklerin yetişmesi hakkında bilgi alıp hem çevreniz hem de sosyal medya yoluyla çiçeklerinizin pazarlamasını yapabilirsiniz.

Önce çiçekler hakkında detaylı bilgi sahibi olup daha sonrasında çiçek yetiştiren çiçek evleri ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz. Ev şartlarında bile yetişen çiçekleri saksı halinde satışını gerçekleştirebilirsiniz. Çiçeklere ilginiz varsa ek gelir sağlamak istiyorsanız çiçek yetiştiriciliği yapmanızı tavsiye ederiz. Peki ne kadar kazanabilirim diye düşünmüşsünüzdür? 1 gülün fiyatını 10 liradır. 10.000 farklı çeşit çiçeği ortalama tanesi 10 liradan sattığınızda 6 ayda 100 bin lira ek geliriniz olabilir. Sadece daha yüksek kar marjı ile kendiniz satabilirken çiçek evlerine yarı fiyatına tedarik edebilirsiniz.  Çiçeklerden daha gösterişli saksılar yaparak hediyelik eşya olarak satış yapabilirsiniz. Bu şekilde daha yüksek kar elde edebilirsiniz.

etiketler: çiçek yetiştiriciliği ile para kazanma, ev hanımları para kazanma

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Cicekservisi

    Çiçek pazarında üretim eksikliği var birçok Çiçek türünü Hollanda’dan ithal ediyoruz. Bu piyasaya girmek isteyenler hiç düşünmeden girsin.

    Cevapla

Yorum Yap