Para Kazanma 15 Mart 2015, 18:58
facebook para kazanma

Facebook Para Kazanma

Facebook’tan Para Kazanma

Facebook para kazanma için sizlere bir yol anlatacağım. Facebook ile para kazanmak istiyorsanız kendinize bir sayfa açmanız gerekir. Hepimizin bir Facebook profili olduğu için ne tür paylaşımların değer gördüğünü anlayabiliyor. Paylaşımların değer görmesi demek aldığı yorum ve beğeniler bunu yanında insanların kendi profillerinde paylaşım yapmasıdır.

İlgili olduğunuz hit bir konuda ilgi çekici paylaşımlar yapıp sayfamıza takipçi topluyoruz. Bir facebook sayfası yeni kurduğumuzda çevremizden takipçi olmalarını istiyoruz. Daha sonra sayfamızda paylaşımlar yapıp sayfamızı güncel tutuyoruz. Bu sayfamıza bir internet sitesi yapıp sitemizdeki yazıları paylaşıyoruz ve sitemize hit sağlıyoruz. Sitemize hit sağlayarak sitemizden reklam gelirleri elde edebiliriz. Ayrıca diğer sitelerden paylaşım reklamları isteyebilir ve paylaşım başına belli bir ücret alabilirsiniz. Bunun için sayfanızın etkileşimi yüksek olmalı ve aldığınız reklamlar sayfanız ile alakalı olmalıdır.

Örnek verirsek diziler ile alakalı bir sayfanız varsa fragman videoları için bir websitesi ile anlaşıp siteye ziyaretçi sağlayabilirsiniz. Facebook para kazanma takipçi sayısı 10 binleri bulunca başlar.

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Yorum Yap