İnternetten para kazanma 7 Mart 2015, 00:10
google-news-logo

Google News Kayıtlı Siteler ile Para kazan

Google News Kayıtlı Siteler ile Para kazan

Daha çok haber siteleri gibi çok kategorili sitelerin ilgili kategorisinde google news ve yandex news başvuruları yaparak yazılarınız daha yüksek bir hite kavuşabilir. Yüksek bir hite sahip websiteleri adsense ve diğer reklam ağlarından iyi gelirler elde edebilirler. Bölgesel ve yerel haber yapan siteler bile günlük 10 20 ve 30 bin hit alabiliyor. Yazı ekleme oranına göre hit miktarı değişebiliyor. günlük 10 bin hiti olan bir websitesi reklamlardan aylık 3 bin tl civarında bir gelir elde edebiliyor. İyi bir webmaster doğru adımlar ile 1 sene içerisinde bu rakamlara ulaşabilir. Özel sektörde 30 yaşın altında böyle miktarları kazanan %10 bir kesim vardır. kendi işinizin patronu olup isteğinize göre çokça araştırma yaparak böyle gelirler elde edebilirsiniz.

Bir websitesi kurmak için önce jenerik bir alanadı sonra hosting alıyorsunuz. Bizler natro hosting hizmetini öneriyoruz.

Daha sonra sitenize güzel bir tema alıyorsunuz. tema ayarlarına hakim olduktan sonra içerik eklemeye başlıyorsunuz.

Yeni açılan bir site 30 gün içerisinde google news ve yandex news kayıt başvurusu yapılabilir.

Bu süreçte kaliteli backlink alma çalışmaları yapmanız gerekir. Kayıt işlemleri bittikten sonra yüksek hit alabilecek konulara odaklanıp yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Webmasterlara tavsiyemiz,

Google News Kayıtlı Siteler ile Para kazan  

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Yorum Yap