Para kazandıran uygulamalar 27 Aralık 2016, 19:20
mobile-app-design

İndirt kazan uygulaması para kazanma

Android uygulama ile para kazanma fikri kulağa nasıl geliyor. Cep telefonunuzdan bazı görevler yaparak para kazanabileceğiniz uygulamalardan biri de indirt kazan uygulamasıdır. İndirt kazan uygulaması ile 4 çeşit şekilde para kazanabilirsiniz. Bunlar:

 • Uygulama indir kazan.
 • Uygulama oyna kazan
 • Yorumla kazan
 • İzle kazan

Türk yapımı uygulama ile görevleri gerçekleştirip hediye ve nakit para kazanıyorsunuz. Uygulamadaki aksaklıklar giderildi sen de bu uygulamayı android telefonundan indir ve bir ayda ek gelir kazan. Ailene de bu uygulamayı tavsiye ederek onların da para kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Para kazandıran uygulamalardan bir diğeri de elit çitlik oradan da para kazanabilirsiniz. Elit çiftlik Aylık gelir kazanmanız için birkaç uygulamadan biridir.

etikerler: indirt kazan para kazanma, görev yaparak para kazanma, uygulama indir para kazanma

 

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. Nasil kazaniliyor bana da bilgi verir misiniz

  Cevapla
 2. Erol Mustafa

  marhaba adim erol bu oyun nasil oynayabilirim

  Cevapla
 3. Merhaba erol bey siz ve sizden sonra gelecekler için yukarıdaki linke tıklayın kayfınızınoluşturduğunuzda çiftlik sahibi olacaksınız ve işe ilk etapta tavuk alarak başlayın ve yumurtaları satın anında kazanmaya başlamış okursunuz

  Cevapla
 4. ontirosmo

  merhaba anladım bir daha anlatır mısınız

  Cevapla

Yorum Yap