Para Kazanma 19 Mart 2015, 10:33
instagram para kazanmak

İnstagram ile Para Kazanmak

İnstagram Para Kazanmak

Sosyal medya ile para kazanmanın diğer bir yolu hesabınıza reklam almanızdır. İnstagram da fenomen olarak nitelendirebileceğimiz bir hesap sahibi olmanız gerekiyor. Bu hesap ismine göre ilgili kategori de paylaşımlar yaparak 100 bin takipçiye ulaştığını düşünelim. Artık kendi kategorinizde fenomen bir hesabınız var demektir. Size reklam teklifleri gelecektir. Hesabınıza iletişim numarası veya mail adresi alıp reklam teklifleri alabilirsiniz.

1 paylaşım başına 500 lira veya 1000 lira kazanabilirsiniz.

Eğer daha düşük takipçiniz varsa fiyatta o oranda bir indirime gidebilirsiniz. Kurumsal firmalar sosyal medya hesaplarına önem verirler. Özellikle instagram son günlerde yaygınlaşması ve daha akılda kalıcı bir reklam biçimi olması hasebiyle reklam teklifleri sıklıkla gelecektir.

İnstagram fenomenlerinden Eda Taşpınar 1 milyonun üzerinde takipçisi ile paylaşımlarından 10 bin lira kazanıyor.

instagram para kazanmak için mutlaka düzenli paylaşımlar yapmalı resimlerin kalitesi yüksek ve altında bilgi içerikli yazılar olmalıdır. Daha hızlı takipçi almak için etiketleme çalışmalarına dikkat edilmelidir.

 

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Melis

    Benim de 20k hesabim var. Sponsor bulabilir miyim?

    Cevapla

Yorum Yap