İnternetten para kazanma 13 Mart 2015, 13:04
Internetten para kazanma sirlari

İnternetten Para Kazanmak 6. Ders

İnternetten Para Kazanmak Nasıl Olabilir?

İnternetten para kazanmak için birçok method vardır. Bazı yöntemler sadece ek gelir ve harçlık niyetine geçer. Bu yöntemler anket doldur para kazan gibi yöntemlerdir. Diğer bir yöntem ise blog yazarlığı aldığınız tıklama ve hit oranlarına göre güzel gelirler kazanabilirsiniz. Bu yöntemde ince hesaplar yaparak anahtar kelime çalışmalarına önem verirsek daha güzel kazançlar elde edebiliriz. 3. yöntem başka siteler üzerinden para kazanabileceğiniz bir yöntemdir. Youtube, dailymotion ve vimeo gibi paylaşım sitelerine ortak olup reklam gelirleri elde edebilirsiniz.

İnternet üzerinden bazı hizmetleri sağlayarak para kazanabilirsiniz. İnternet sitelerine seo hizmetleri, makale hizmetleri, editörlük hizmetleri, web tasarım ve hosting gibi hizmetler sağlayıp gelirler elde edebilirsiniz. İnternetten ürün satabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi kurup ilgili kategorilerde  bloglar ile reklam anlaşması yapabilir ve ürün satışları gerçekleştirebiliriz. İsterseniz kendi bloğunuzu kurup e-ticaret sitenize reklam verip reklam ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz.

Sosyal medya ve website ticareti ile para kazanabilmek mümkündür. Bu yöntem ise geliştirdiğiniz bir siteyi daha iyi bir noktaya getirecek kişilere satarak gelir elde etmektir. Sosyal medya ticareti ise hesabınızda daha fazla takipçi ve beğeni sağlayıp ilgili kategorideki sitelere satışını yapabilirsiniz.

İnternetten para kazanmak için birçok yöntem vardır ve önemli olan nokta iyi bir fikir ve planlama aşamasıdır.

 

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Yorum Yap