Para Kazanma 3 Nisan 2015, 18:29
kolay para kazanma

Kolay Para Kazanma

Kolay Para Kazanma (Online)

İnternet üzerinden kısa vadede kolay bir şekilde para kazanmak pek mümkün değildir. Ancak küçük yatırımlar ile ileride kolay para kazanma mümkündür.

Yapılan araştırmalarda sosyal medya uzmanlığı uzmanlığı ileride aranılan bir meslek olacağı yönündedir. Artık reklam ve pazarlama çalışmalarının bir kısmı sosyal medyaya kayıyor. Sosyal medya satış yapmak isteyenler için büyük bir kaynaktır.

Daha önce de anlattığımız çoğu webmaster tarafından uygulanan sosyal medya hesapları ile website trafiği sağlama yöntemini geliştiriyoruz.

Bir websitesi kurmadan önce sitenin planını çok iyi yapmak gerekir. hangi anahtar kelimelere yoğunlaşacağım veya hangi içerikler ekleyeceğim. Hangi kategoriler olacak vs… birçok baremi düşünmeniz gerekir. Sitenizi oluşturmadan sitenize ekleyeceğiniz kategorileri belirlemek önemlidir. Örneğin: araba hakkında bir site kuruyorsunuz.

kategoriler:

markalar

jantlar

cam filmi

hız tutkunları

deneme sürüşleri

lüks araçlar

şeklinde kategoriler oluşturduğunuzu varsayalım.

Bu başlıklar için sitenize bir çok içerik girmelisiniz. Başlarda girdiğiniz içerikler fazla okunmayacaktır. Bu sorunu çözmek için siteyi açmadan önce ilgi gören kategoriler için sosyal medya sayfaları açılabilir.

deneme sürüş kategorisi için Türkiye de deneme sürüşü takvimini veren bilgilendirme hesabı açılabilir.

Hız tutkunları bölümü için: en hızlı arabaların olduğu bir sosyal medya hesabı açılabilir.

bu şekilde birden fazla sosyal medya hesabı açıp sitenizin kategorilerine ve ana sayfasına sürekli ziyaretçi gönderebilirsiniz. Google da ilk sıralara gelmek için uğraşmadan direkt sitenize kaynak oluşturabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızın size sağladığı seo yardımı ile ileride Google ilk sayfalarda kendinize yer bulabileceksiniz. Bir website kurmadan önce yüksek takipçili sosyal medya hesaplarınızın olması sizlere hızlı ve kolay para kazanma sağlar.

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Teşekkürler Çok Yararlı Yazılarınız var ….

    Cevapla
  2. Rızanur

    Benim 40 bin takipçili Twitter hesabın var acaba website kursam para kazanır mıyım?

    Cevapla

Yorum Yap