Para kazandıran uygulamalar 19 Aralık 2016, 14:42
oyun oyna para kazan

Oyun oyna para kazan

Oyun oynayarak para kazanmak hem eğlenceli hem de kazançlıdır. Ancak doğru oyunu bulup zaman, emek ve para yatırımını yapmak gerekir. Oyun oyna para kazan her dönemde olan bir sistemdir. 90’lı yıllarda taso ve diğer kartları biriktirip deste halinde satılıp para kazanılıyordu. 2000’li yılların başına geldiğimizde internetin yaygınlaşmaya başladığı zamanlar ve online oyunlar revaçtaydı. Metin 2, Knight Online ve Silk road gibi oyunlarda level atlayıp üst seviyelerde kullanıcı hesap satışları oluyordu. Son yıllarda görev yap para kazan uygulamaları reklam verenler ve kullanıcılar tarafından beklenen ilgiyi göremedi. 2016 yılına geldiğimizde çiftlik oyunları trend olmuştur. Para kazandıran bir oyun olan çiftlik oyunlarında yumurta ve süt satarak hem oyun parası hem de gerçek para kazandırıyor.

Çiftlik oyunlarının çalışma mantığı şu şekildedir. Bu tarz sitelerin sayfa görüntülenme sayısı ve sitede kalma süresi fazladır ve aktif kullanıcı sayısı yüksektir. Bu yüzden reklam gelirleri yüksek oluyor. Kullanıcıların yatırımlarının %80’i ve reklam gelirlerinin %50’si oyunu oynayanlara paylaştırılıyor. Yani referans çalışması yapan ve oyuna yatırım  yapanlar dağıtılan paralardan daha yüksek pay alıyor.

Elit çiftlik, çılgın tavuklar ve çılgın çiftlik güvenilir ve kazandıran çiftlik oyunlarıdır. Oyun oyna para kazan sisteminde çalışan Elit çiftlik sitesi piyasada iyi kazandıran ve güvenilir bir sitedir. Elit çiftlik ile para kazanmak için tıklayınız.

image1-1

elit çiftlik kayıt ol:

 

etiketler: oyun oyna para kazan, para kazandıran oyunlar, çiftlik sitesi para kazanma

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (6)

 1. çetin tekin

  Belli seviyeye gelirseniz aylık 250 300 tl ve hatta daha fazla gelire sahip olmanız işten bile değil.Başarılı uygulama ve gelişim sürecinde.Üyelik ve referans http://elitciftlik.com/register.php?ref=680

  Cevapla
 2. Delon38

  YENİ KAZANÇ SİTESİ EPİTELYUM YENİ AÇILAN BU SİTE TAMAMEN RESMİ OLUP İZMIRDE KURULMUŞTUR KISA VADEDE ÇOK BÜYÜK KAZANÇLAR SAGLAYABILIRSINIZ DÜNYANIN HICBIRYERINDE HICBIR BANKADA PARANIZA BU KADAR FAZLA KAR KATAMAZSINIZ BUYRUN AŞAĞIDAKİ LINKTEN GİRİN VE ÜYE OLUP DENEYİN SONUÇTA ÜYE OLMAK PARA İLE DEĞIL ŞU 1500 TL ILE BEN KAZANC SAGLAMAYA BASLADIM HERKESE BOL KAZANCLAR https://www.epitelyum.com/kayitol.php?ref=3941&lang=TR

  Cevapla
 3. ontirosmo

  umarım kazanç sağlarım

  Cevapla
 4. Bilge F.

  Uzun süredir oynadığım ve para kazandığım sitedir. Sizlerde kazanmak isterseniz verdiğim linke tıklayın ve üye olun. Ne demek istediğimi anlayacaksınız.

  Cevapla
 5. kübra külsoy

  merhaba arkadaşlar ilk defa byle birşeyle karşılaşan olarak konu hakkında bilgi verebilecek olan varsa cidden çok mutlu olurum yardım, destek ve bilgilerinizi bekliyorum .

  Cevapla

Yorum Yap