Genel 2 Nisan 2015, 14:13
risksiz para kazanma

Risksiz Para Kazanma

Küçük Yatırımlar ile büyük miktarda kazanç sağlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Para kazanma için gerekli olan yatırım zaman, emek ve bilgi olabiliyor. Boş vakti olanlar için zaman yatırımı yapabilirler. İyi bir araştırmacı bilgi sahibi olabilir. geriye kaldı emek. Emek olmadan yemek olmaz. İnternet üzerinden gelir elde edebileceğiniz birçok yol vardır. Ancak biraz zaman, bilgi, sabır ve emek gerekiyor.

3 ayda aylık düzenli gelir getirebilen blog sahibi olabilirsiniz. Eğer 3 blog ile ilgilenebilirseniz, 3 ayda gelir getiren 3 tane siteniz olur. 3 site için günlük en fazla 2 saat vaktinizi alır. İlgili olduğunuz 3 tane konu belirleyin. Bu konular ile alakalı anahtar kelime analizi yapın. Arama hacmi olan anahtar kelimeye yakın bir domain satın alın ve kısa sürede o anahtar kelime de google ilk sayfada olursunuz. Belli bir hite kavuştuktan sonra adsense reklam gelirleri oluşmaya başlar. Ekstradan tanıtım yazısı link satışı ve banner reklam gibi gelir elde edebileceğiniz diğer yollar vardır. 3 ay sonra düzenli bir geliriniz var ve siteden sıkıldınız veya ilgilenemiyorsunuz. Hatta tüm siteleri bırakmak istediniz. İşte o zaman emeklerinizin geri dönüşümlerini daha çabuk alıyorsunuz. 3 ay emek verdiğiniz gelir getiren bir siteyi gelirinin 5 veya 6 katına forumlarda hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse

günlük 1 sitenizden 5 lira kazanıyorsunuz. Aylık sitenin geliri 150 liradır. Ekstradan 50 lira diğer reklam gelirleri(banner reklam geliri) mevcut olduğunu farzedelim. toplam 200 lira eder.

Sitenizin değeri 1200 lira

3 siteden aynı şekilde 3600 lira civarında para kazanma mümkündür.

unutmayın ki sitenizle ilgilenmeye devam ettiğinizde siteniz daha da değerlenecek aylık gelirleriniz artacaktır.

Yazar Bilgileri

serkan eser serkaneser28@gmail.com
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. Paylaşım için çok teşekkürler.

  Cevapla
 2. Suskunlar

  Ben de düşük sermaye ile internetten para kazanmak istiyorum.

  Cevapla
 3. Emirhan

  Çok teşekkür ederim hocam

  Cevapla
 4. Kerim Akın

  Çok güzel olmus hocam

  Cevapla

Yorum Yap