Para Kazanma 10 Mart 2015, 14:53
sosyal-medya

Sosyal Medya Para Kazanma

Sosyal Medya Para Kazanma

Sizleri tabletiniz veya akıllı telefonunuz ile ilgili olduğunuz kategorilerde paylaşımlar yaparak sosyal medyada yer almaya davet ediyorum.  Günlük yaşamınız devam ederken 3 5 tane twitter ve facebook sayfası yönetip bu sayfaları ek gelire dönüştürebilirsiniz.

Sosyal medyadan para kazanmak için sizlere bir yöntem sunuyoruz. Elinizde facebook, twitter veya instagram gibi sayfalarınız varsa iki yol ile para kazanabilirsiniz. Sosyal Medyadan para kazanma yolları:

1. Sosyal Medya sayfa alım satımı

2. Websitenize ziyaretçi sağlayarak reklam gelirleri kazanmak

İlk yöntemde amacınız takipçi elde edip sosyal medya ticaretini sağlamak. İnsanlar yüksek takipçili sayfalarını ilgilenemediği için düşük fiyatlardan satabiliyorlar. Aynı heyecan ile hiçbir iş yıllarca devam etmez. Bütçemize göre uygun takipçili günlük ilgileneceğiz kadar sayfa satın alıyoruz. Bu sayfaların takipçi sayısını artırıyoruz. 100 tl ye aldığımız sayfaları birkaç ay sonra 500 – 1000 lira arasında bir fiyata satabiliriz. Ya da hiçbir yerden satın almadan kendimiz yeni bir sayfa oluşturup çok trend konularda piyasası olan sayfaları satabiliriz.

R10, webmaster sitesi, sdn forum, wmaraci, fuub.net, iyinet forum gibi sitelerin sosyal medya ticareti bölümleri mevcuttur.

İkinci yöntem ise tamamen sitemize ziyaretçi çekip reklam gelirleri elde etmektir. En güzel ve en çok hit alabileceğiniz sistem şudur. Sitenizin her kategorisi için bir sosyal medya sayfası sahibi olmak ve sitenize yüksek hit sağlayarak güzel reklam gelirleri elde edebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Yorum Yap