Girişimciler 7 Ocak 2017, 11:31
tupperware-satis-ortakligi

Tupperware ile satış ortaklığı

Plastik ev aletlerine alternatif olarak daha kaliteli bir yapısı olan Tupperware ev aletleri ile kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Mutfakta kullanabileceğiniz saklama kapları, mutfak robotları ve diğer kullanışlı ev aletleri ile Türkiye piyasasında hızlıca yerini alan Tupperware’in satış ortağı olabilirsiniz.

Bu marka yurt dışında kaliteli olarak ürünlerini üretirken kullanıcıların mutfaktaki isteklerini dikkate almıştır. Maliyeti ucuz ancak kalitesi yüksek olan bu ürünleri satmanız kolay olacaktır. Ev hanımlarının ek gelir sağlaması için Tupperware bulunmaz bir fırsattır. Firmanın sitesinden üye olup ürün alıp satmaya başlayabilir kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Firmanın misyonu:

kaliteli ürünler sunup kadınların mutfaktaki ihtiyaçlarına cevap vermek

Kadınların kendilerine ek gelir sağlamasını sağlamak

Kadınların sahip oldukları potansiyeli açığa çıkarmak

Kadın istihdamını arttırıp daha özgüvenli kadınlar yetiştirmek

1996 yılından beri Türkiye de faaliyet gösteren firma birçok tasarım yarışmasından da ödüller almıştır. Türkiye’de halen bu firmayı duymayan ürünlerinden kullanmayan milyonlarca ev kadını bulunmaktadır.

Bir tupperware satış ortağının görüşleri:

4 aydır tupperware ile ilgileniyorum. Komşularıma ve arkadaşlarıma bu ürünleri satarak tupperware den hediyeler kazandım. Mutfağımdaki malzemelerin %90’ı tupperware ürünlerindendir. Üstelik elektrik olmadan çalışan robotlarım ve buzdolabından daha fazla etkili saklama kaplarım var.

etiketler: tupperware satış ortaklığı

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

 1. Mehmet

  Merhaba Talha kardes ben matematik öğretmeniyim.
  internetten kazançlar konusunda yardımına ihtiyacım var.Yardimci olursan sevinirim.
  Mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  Cevapla
 2. onurss

  kendini kanıtlamış bir marka o yüzden satışı da kolay olacaktır.

  Cevapla

Yorum Yap