İnternetten para kazanma 11 Mart 2015, 23:59
internetten para kazanmak

Website kur para kazan

Website kur para kazan

İnternetten para kazanmak için neden website kurmak gereklidir?  Çünkü website ile insanlara ulaşabiliyorsunuz. Sizin websitenize gelen ziyaretçiyi iş yerinize gelmiş bir müşteri gibi düşünmelisiniz. Bu ziyaretçi sitenize gelerek sitenizden bilgi alıp çıkıyor olabilir. Websiteleri insanlara bilgi sunarak onlara bu yönde hizmet verir. Peki websitelerinin bu hizmeti karşılığında kazandığı şey nedir? Website sahipleri reklamlar ve sitesi üzerinden yapacağı satışlardan para kazanabilir. Eğer kendine ait bir ürün yoksa başkalarının ürünlerini satıp komisyon alabilir. Biz buna satış ortaklığı diyoruz.

Adsense gibi ziyaretçilerin ilgisine göre reklam gösteren çok iyi algoritmalı Google ın sahip olduğu bir reklam ağı vardır. Türkiye de Alexa sıralaması ilk 10 bin de olan websiteleri sitelerinden güzel gelirler elde edebilirler.

Ayrıca satış ortaklığı ile websiteleri ek gelirler elde edebilir. Birden fazla reklam ağları kullanarak gelirlerini katlayabilirler. Sitenizde videolar varsa video reklamlarından para kazanabilir. Websiteleri ayrıca dosya upload ederek para kazanabiliyorlar. Turbobit gibi dosya paylaşım siteleri eklediğiniz dosyanın 1000 kere indirilmesi ile size dosyanın boyutuna göre 4 il 10 dolar arası bir para ödüyor.

İlgili kategorinizde ürün sahibi bir kişi veya kurum ile bireysel anlaşma yapıp sitenizden reklam verebilirsiniz. Bu şekilde daha büyük reklam kazançlarınız olur.

Website kur para kazan yöntemi en geçerli para kazanma yollardan biridir.

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Yorum Yap