Genel 26 Ekim 2016, 17:13
wordpress-ile-para-kazanmak

WordPress ile para kazanmak

WordPress ile para kazanmak ister misiniz? WordPress, websitesi kurmak isteyenler için en iyi alternatiftir. WordPress bir websitesi içerik yönetim sistemidir. Site kurmak için domain ve hosting satın aldıktan sonra kolay bir şekilde wordpress kurabilirsiniz. Peki wordpress kurduktan sonra nasıl para kazanacağım sorusu aklınıza gelebilir. Yapmanız gereken ilgi alanınız olan bir konu ve konuda özgün yazılar yazmak gerekiyor. Öncesinde anahtar kelime analizi ve günlük trend konular analizi yapmalısınız. Google’ın sunduğu keyword planner ile hangi anahtar kelime bir ayda ne kadar aratılmış olduğunu detaylı olarak görebilirsiniz.

Sitenize tasarım yapıp içerik girmek yeterli olmaz. Sitenize detaylı seo çalışması yapmak gereklidir. Seo konusunu daha detaylı olarak araştırmak gerekiyor. Özellikle link ve tanıtım yazısı çalışmaları yapmak gerekir. Sitenize belirli miktarda ziyaretçi geldiğinde belli bir reklam kazancınız olacaktır.

mbaysal sitesini ziyaret ederek wordpress işlerinizi yaptırabilirsiniz.

etiketler: wordpress ile para kazanmak

 

 

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. ugurak

    Blogun hitini yüksek tutabilirseniz satış ortaklığı ile gelir elde edebilirsiniz.

    Cevapla

Yorum Yap