İnternetten para kazanma 26 Mart 2015, 19:29
çeviri ile para kazanmak

Yabancı Dil Çeviri ile Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanabileceğiniz Bir Yöntem

Yabancı dil çeviri işlerini bulabileceğiniz en güvenilir sitelerden biri ise www.freelancer.com/jobs/Translation/ adresidir. Freelancer sitesinden internetten para kazanma yöntemlerini bulabilirsiniz. Siteye girdiğinizde karşınıza tarihe göre sıralanmış işler bulunacaktır. Bu işleri inceleyip kendinize uygun olanı seçip teklif yapabiliyorsunuz. Siteye kayıt olmak şarttır. Kayıt olduktan sonra, işverenler ile bağlantı kurup internetten para kazanma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Burada size avantaj sağlayacak bir nokta referanslarınızdır. Başlarda daha zor iş alırken referanslarınız oluştukça size sunulan işleri almanız oldukça kolay olacaktır. Web sitesinde kendinize uygun iş bulmak için arama bölümünde İngilizce’den Türkçe’ye çeviri yapacaklar için “Engilish to Turkish” yazmanız gerekiyor. Arama sonuçlarına göre istediğiniz özelliklerde işi filtrelenmiş halde bulabileceksiniz.

Yabancı dil çeviri ile hem tercümanlık bilgisini geliştirebilir hem de para kazanabilirsiniz. Yabancı sitelerde çeviri yapıp yüksek kazançlar elde etmeniz mümkündür. Özellikle yabancılar ile iş yaptığınız için döviz üzerinden para kazanıyorsunuz. Sizde yabancı dil çeviri ile para kazanmak ister misiniz?

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Yorum Yap