Para Kazanma 16 Temmuz 2015, 20:32
youtube para kazanmaya başla

Youtube Para Kazanma 13. Ders

youtube para kazanmaya başla

Youtube Para Kazanmaya Başlamadan Önce

Youtube da yüksek izlenme oranı ve hatırı sayılı bir miktarda abone sayısına ulaşmak istiyorsanız mutlaka yapmanız gereken ayarlar vardır.

1. Kanal ismi, kanal etiketleri, kanal logosu ve kanal arka planı

2. Kanal hakkında yazısı ve bir site bağlantısı

3. Kanal tanıtıcı videosu

4. Çok video üretmek değil belli sayıda ve kaliteli videolar üretmek

5. Video açıklaması ve etiketleme çalışmalarına önem vermek

6. Videolara yazılan yorumlara cevap vermek

Bu baremlere dikkat ettikten sonra en önemli konu videoları nasıl üreteceğim konusudur. Video üretmek için video edit programı ve özgünlüğün gerekli olduğunu söylemiştik. Tv programları ile alakalı videolar üretirken kanal logoları videomuzda kesinlikle yer almamalıdır. Youtube da ve Google da aratılan kelimelere göre kanal videoları oluşturabilirsiniz. Belli bir konu odaklı videolar üretmek abone sayısını ve izleyici kitlesini artırır.

Bunun yanında günlük düzenli videolar üretmek gerekir. Daha çok izlenme sayısına dolayısıyla daha yüksek adsense gelirine sahip olmak için günlük 10 ila 15 video yükleyen kanallar var. Amaç sadece para kazanmak olmamalıdır. Öncelikle kanalımızı ziyaret eden kullanıcılara istediği videoları izletmek ve harika vakit geçirmesini sağlamalıyız. Devamında video izlenme sayılarımız artar ve zaten para kazanma şansımızda artmış olur.

Kanalımıza kategorilere göre oynatma listesi ekleyebiliriz. Bu kanala gelen ziyaretçilerin istediği videoları izleme şansını sağlamış olacaktır.

Yazar Bilgileri

talha talhacolak@hotmail.com
1985 doğumluyum ve İstanbul'da yaşıyorum. Endüstri Mühendisi olarak piyasada görev yaparken ayrıca internetten para kazanıyorum. 8 farklı reklam firmasında hesabım var ve düzenli olarak ödeme alıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

 1. youtube para kazanma 2015,youtube para kazanma açma,youtube para kazanma ayarları,youtube para kazanma devre dışı bırakıldı çözüm,youtube para kazanma etkinleştirme,internetten para kazanma yolları,youtube yeni başlayanlar,ebook,e-book,ücretsiz,eğitim,Youtube,Books,ekstra kazanç arttırma,youtube video imleme,youtube ve sosyal medya ilişikisi,youtube izlenim arttırma,adsense,para

  evden para kazanma yolları,niche,youtube adsense para kazanma,para kazanma,youtube partner,
  youtube para,para,çok para kazanma,money,youtube money,internetten para kazanma,iddaa para kazanma taktikleri,youtube para kazanma aktif etme,youtube para kazanma ayarları,youtube’dan para kazanma taktikleri,evden para kazanma yolları,adsense money,youtube reklam,

  Cevapla
 2. halil

  ↓↓ 2015 in 1 NUMARALI ► İNTERNETTEN PARA KAZANMA SİSTEMİ ◄ PARATUBE SATIŞA ÇIKTI(25.04.2015)
  MUSA ERDOĞMUŞ uzun bir aradan sonra yeniden gerçekten çok etkili bir eğitimle karşımızda. Uzun bir aradan sonra gerçekten beni heycanlandıran bir satış sayfası ve eğitim içeriği görmek yeniden satış ortaklığı konusundaki iştiyakımı artırdı arkadaşlar

  youtube para kazanma ve hit arttırma tekniğini kaçırmayın bence siteye burdan bakarsınız umarım işinize yarar

  Cevapla

Yorum Yap