YOUTUBE

Youtube da fenomen olmak ve gelir getiren bir kanal sahibi olmak ister misiniz? İyi bir kanal sahibi olmak için gerekli bilgiler sitemizde mevcuttur. Youtube para kazanma ise bazı şartları yerine getirdiğinizde mümkün olabilir. Bu şartlar:

– Kategori

– Tasarım

– Seo

– Düzen

– Sabır

– İnanç

– Bilgi

Bu maddeleri yerine getirmek istiyorsanız sizler için gerekli bilgiler sayfamızda anasayfamızdan Youtube eğitim setini indirip hemen okumaya başlayın. Daha sonra verdiğimiz bilgiler ışığında uygulamaya geçebilirsiniz. Amacımız Türkiye’den fenomen bir kanalın çıkmasıdır. Netd müzik kanalı socialblade ölçümlerine göre haftalık izlenmede dünya da en çok izlenen kanal konumuna geldi. Tabi bunun en büyük sebebi ülkemizdeki çoğu başarılı sanatçının müzik haklarına sahip olmasıdır. Sizlerde Youtube ile dünya çapında fenomen biri olabilirsiniz.

Türkiye’de fenomen olmuş bazı bireysel Youtube kanalları:

Orkun ışıtmak: Esprilerle dolu bilgi verici eğlenceli videolar hazırlayan Orkun Işıtmak’ın gençlere hitap eden güzel bir kanalı vardır.

Merve Özkaynak: Stil, moda ve alışveriş konularında videolar paylaşıyor.

Enes Batur: Oyun videoları yükleyerek popüler bir kanal oluşturan Enes Batur kendi ismiyle çocuklara hitap eden bir kanalı vardır.

Oha Diyorum: İlginç bilgilerin verildiği liste halinde hazırlanmış videoların bulunduğu eğlenceli bir kanal.

Nedir: Farklı bir mizah tarzı ile Burcu Bakdur’un bazı kelimeleri açıkladığı kanal.

Burak oyunda: Türkiye de oyun kanallarının en büyüğü olan Burak oyunda 1 milyon aboneyi geçmiştir.

Ruhi çenet: İlginç bilgiler verdiği belgesel kanalı ile Ruhi Çenet genç yaşta milyonlara ulaştığı kanala sahiptir.

youtube para kazanma için youtube derslerine başlayabilirsiniz.